roland

15 properties

Contact

My properties(15)

Dyqan 120m2 lungomare

Qera

Dyqan 120m2 lungomare

1.000 / euro/muaj
11 months ago

Nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores,  me pamje piktoreske. Zone me dyqane e restorante cilesore. fasade xhami gati 10 m, siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades. Zona e preferuar per cdo biznes elegant. 1000 euro ne muaj.

100 m2
1
dyqan ne shetitore

Qera

dyqan ne shetitore

600 / euro/muaj
11 months ago

Zona me frekuentimin me te larte ne vije te pare prane Lungomares, prane Flamengos, dhe shume lokaleve e restoranteve te suksesshem te Uji i Ftohte, fasad xhami,  siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades, ambjent i pershtatshem per biznese, 60 m2 me qera.

61 m2
1
Garsoniere 52 m2 plazh

Shitje

Garsoniere 52 m2 plazh

700 / euro/m2

Ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore. Korridor, dhome me kend gatimi, ballkon.

52 m2
1
1+1 plazh i ri

Shitje

1+1 plazh i ri

700 / euro/m2

ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore.

79 m2
1
1
1+1 plazh i ri 69M2

Shitje

1+1 plazh i ri 69M2

700 / €/m2

Prane detit 30 m, zone shetitore, me dyqane dhe restorante elegante, ndertim cilesor ne cdo detaj, aneksi gatimit me aspirim , tualeti me dritare, pozicioni lindje, ballkon , parking, ashensor. plazh ranor prane.

69 m2
1
1

Other Agents

No item found