Dyqan 120m2 lungomare

Qera

Dyqan 120m2 lungomare

1.000 / euro/muaj

Nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores,  me pamje piktoreske. Zone me dyqane e restorante cilesore. fasade xhami gati 10 m, siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades. Zona e preferuar per cdo biznes elegant. 1000 euro ne muaj.

100 m2
1
dyqan ne shetitore

Qera

dyqan ne shetitore

600 / euro/muaj

Zona me frekuentimin me te larte ne vije te pare prane Lungomares, prane Flamengos, dhe shume lokaleve e restoranteve te suksesshem te Uji i Ftohte, fasad xhami,  siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades, ambjent i pershtatshem per biznese, 60 m2 me qera.

61 m2
1
Garsoniere 52 m2 plazh

Shitje

Garsoniere 52 m2 plazh

700 / euro/m2

Ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore. Korridor, dhome me kend gatimi, ballkon.

52 m2
1
1+1 plazh i ri

Shitje

1+1 plazh i ri

700 / euro/m2

ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore.

79 m2
1
1
1+1 plazh i ri 69M2

Shitje

1+1 plazh i ri 69M2

700 / €/m2

Prane detit 30 m, zone shetitore, me dyqane dhe restorante elegante, ndertim cilesor ne cdo detaj, aneksi gatimit me aspirim , tualeti me dritare, pozicioni lindje, ballkon , parking, ashensor. plazh ranor prane.

69 m2
1
1
Dyqan

Shitje

Dyqan

48.300

27 m2, fasad xhami , ambient i shfrytezueshem perpara, zone kryqezimi te gjykata Apelit.

27 m2
1
Dyqan

Shitje

Dyqan

euro/m2 1.100

Buze rruge, me itensitet levizje , me certifikate pronesie, permasa nga 30 m2 deri 100 m2 kati pare 1100 euro/m2

31 m2
Apartament 1+1

Shitje

Apartament 1+1

790 / euro

Pamje nga deti, Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim dopioxham grila, siperfaqe 55 m2-74 m2,200 metra larg ne vije ajrore nga deti, me certifikate pronesie, prane Kampit te puntoreve dhe plazhit Kristal.

55 m2
1
1
Apartament 2+1

Shitje

Apartament 2+1

790 / euro

2+1 me pamje nga deti, me permasa nga 80- 100 m2 , vetem 200 m nga plazhi Kristal , 30 m mbi Kampin e punetoreve,Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, ka dhe garazh ne shitje. cmimi 790 euro/m2.

87 m2
2
1
Garsoniere

Shitje

Garsoniere

euro 790

Pamje nga deti , (30 m mbi Kampin e puntoreve Vlore) , prane plazhit Kristal , Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, 200 metra larg ne vije ajrore nga deti, me certifikate pronesie. shiten dhe garazhe. — 790 euro/m2.

30 m2
1
truall 985 m2 Lungomare

Shitje

truall 985 m2 Lungomare

Telefono per çmimin!

Truall per ndertim, prane lungomare, certifikate pronesie me pronar individual. 200 m nga bregu detit. mareveshje per ndertim pallati.

985 m2
truall 1200 m2 Uji i Ftohte Vlore

Shitje

truall 1200 m2 Uji i Ftohte Vlore

Telefono per çmimin!
4 months ago

Prona me certifikate pronesie , me nje pronar, e vlefshme per ndertim pallati me marreveshje, ose shitet. 150 m nga BAR Flamengo, Lungomare.

1200 m2
truall+ullishte 250 m larg Lungomares 38.000 m2 e rregjistruar ne Hipoteke

Shitje

Truall dhe Ullishte e perfituar me Vendim te Komisionit te Kthimit te Pronave, si ish pronar autokton , 38.000 m2 nga te cilat 8000 m2 truall 30.000 m2 ullishte . Ndodhet ne koder ku rruget dhe ndertimet urbane jane vetem 40 m larg. E pershtateshme per zone rezidenciale ndertimi. Bashkepronesi e nje familje autoktone. Prona […]

38.000 m2
TRUALL ne UJI I FTOHTE 1200 m2

Shitje

TRUALL ne UJI I FTOHTE 1200 m2

Telefono per çmimin!
4 months ago

shtepi me 1200 m2 oborr, 150 m larg detit. Shitet ose mareveshje per pallat

1200 m2