Roland Sharra

Manaxher 19 properties
Address: Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
Phone: 0692558798

Company: Ante.al
Office Address: Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve

Contact

Jurist..Avokat..15 vjet eksperience me pronat.

My properties(19)

Dyqan 100 m2 aktualisht i kompletuar si Bar kafe

Shitje

3 months ago

Bar kafe i kompletuar , shitet me certifikate pronesie me cmim okazion 2300 euro/m2, buze rruges qe lidh kopshtin zologjik me kopshtin botanik. I pershtatshem per aktivitete biznesi qe duan rruge te populluar

100 m2
1
Apartament me verand panoramike

Shitje

Apartament luksoz..pamje nga deti…lungomare..kati i siperm, verand gate 45 m2 e mbuluar me strukture druri, prane plazhit te Molit uji i ftohte..me Certifikate pronesie 144 m2..+ ambjentet e perbashketa…162 m2 gjithesej. SUPER punime te brendeshme dhe mobilim …Shitet…200.000 €..(cmimi diskutohet)

162 m2
3
2
Apartament

Shitje

Apartament 3+1 te liqeni..verande e madhe..certifikate pronesie 112 m2..zone e preferuar..

112 m2
3
2
Hotel 200 m nga deti

Shitje

Hotel 200 m nga deti

1.200.000 / I NEGOCIUESHEM

Hoteli shitet i kompletuar , funksional, restorant,pixeri, verand, 15 dhoma pamje nga deti…te gjitha te kompletuara. Trualli dhe ndertesa me Certifikate hipoteke..Trualli 1050 m2 ndertesa 3 kate e gjysem plus parkimin.. 30 makina.. Shitet per rrethana familjare.. Cmimi 1.200.000 euro i diskutueshem..Me qera leshohet per afat 3 vjet e larte per 3500 euro/muaj…i diskutueshem. Ambjenti […]

Dyqan 120m2 lungomare

Qera

Dyqan 120m2 lungomare

1.000 / euro/muaj

Nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores,  me pamje piktoreske. Zone me dyqane e restorante cilesore. fasade xhami gati 10 m, siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades. Zona e preferuar per cdo biznes elegant. 1000 euro ne muaj.

100 m2
1

Other Agents

No item found