Dyqan 100 m2 aktualisht i kompletuar si Bar kafe

Shitje

2 months ago

Bar kafe i kompletuar , shitet me certifikate pronesie me cmim okazion 2300 euro/m2, buze rruges qe lidh kopshtin zologjik me kopshtin botanik. I pershtatshem per aktivitete biznesi qe duan rruge te populluar

100 m2
1
Apartament me verand panoramike

Shitje

Apartament luksoz..pamje nga deti…lungomare..kati i siperm, verand gate 45 m2 e mbuluar me strukture druri, prane plazhit te Molit uji i ftohte..me Certifikate pronesie 144 m2..+ ambjentet e perbashketa…162 m2 gjithesej. SUPER punime te brendeshme dhe mobilim …Shitet…200.000 €..(cmimi diskutohet)

162 m2
3
2
apartament

Qera

apartament

350 350 thousand / 370

2+1 parku olimpik

88 m2
2
2