Apartament me verand panoramike

Shitje

Apartament luksoz..pamje nga deti…lungomare..kati i siperm, verand gate 45 m2 e mbuluar me strukture druri, prane plazhit te Molit uji i ftohte..me Certifikate pronesie 144 m2..+ ambjentet e perbashketa…162 m2 gjithesej. SUPER punime te brendeshme dhe mobilim …Shitet…200.000 €..(cmimi diskutohet)

162 m2
3
2
Apartament

Shitje

Apartament 3+1 te liqeni..verande e madhe..certifikate pronesie 112 m2..zone e preferuar..

112 m2
3
2
Garsoniere 52 m2 plazh

Shitje

Garsoniere 52 m2 plazh

700 / euro/m2

Ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore. Korridor, dhome me kend gatimi, ballkon.

52 m2
1
1+1 plazh i ri

Shitje

1+1 plazh i ri

700 / euro/m2

ne nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores, e mbrojtur nga zhurmat, aneks gatimi me aspirim natyral, tualet me dritare, ballkon me pamje piktoreske, parking nentokesor, ashensor, shkallet me ndricim natyror. Zone me dyqane e restorante cilesore.

79 m2
1
1
1+1 plazh i ri 69M2

Shitje

1+1 plazh i ri 69M2

700 / €/m2

Prane detit 30 m, zone shetitore, me dyqane dhe restorante elegante, ndertim cilesor ne cdo detaj, aneksi gatimit me aspirim , tualeti me dritare, pozicioni lindje, ballkon , parking, ashensor. plazh ranor prane.

69 m2
1
1
Apartament 1+1

Shitje

Apartament 1+1

790 / euro

Pamje nga deti, Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim dopioxham grila, siperfaqe 55 m2-74 m2,200 metra larg ne vije ajrore nga deti, me certifikate pronesie, prane Kampit te puntoreve dhe plazhit Kristal.

55 m2
1
1
Apartament 2+1

Shitje

Apartament 2+1

790 / euro

2+1 me pamje nga deti, me permasa nga 80- 100 m2 , vetem 200 m nga plazhi Kristal , 30 m mbi Kampin e punetoreve,Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, ka dhe garazh ne shitje. cmimi 790 euro/m2.

87 m2
2
1
Garsoniere

Shitje

Garsoniere

euro 790

Pamje nga deti , (30 m mbi Kampin e puntoreve Vlore) , prane plazhit Kristal , Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, 200 metra larg ne vije ajrore nga deti, me certifikate pronesie. shiten dhe garazhe. — 790 euro/m2.

30 m2
1
apartament

Qera

apartament

350 350 thousand / 370

2+1 parku olimpik

88 m2
2
2