Dyqan 120m2 lungomare

Qera

Dyqan 120m2 lungomare

1.000 / euro/muaj

Nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores,  me pamje piktoreske. Zone me dyqane e restorante cilesore. fasade xhami gati 10 m, siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades. Zona e preferuar per cdo biznes elegant. 1000 euro ne muaj.

100 m2
1
Dyqan ne shetitore

Qera

Dyqan ne shetitore

600 / euro/muaj

Zona me frekuentimin me te larte ne vije te pare prane Lungomares, prane Flamengos, dhe shume lokaleve e restoranteve te suksesshem te Uji i Ftohte, fasad xhami,  siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades, ambjent i pershtatshem per biznese, 60 m2 me qera.

61 m2
1
Dyqan

Shitje

Dyqan

48.300

27 m2, fasad xhami , ambient i shfrytezueshem perpara, zone kryqezimi te gjykata Apelit.

27 m2
1
Dyqan

Shitje

Dyqan

euro/m2 1.100

Buze rruge, me itensitet levizje , me certifikate pronesie, permasa nga 30 m2 deri 100 m2 kati pare 1100 euro/m2

31 m2