Garsoniere

13

Property ID

30 m2

Size

1

Bathroom

Description

Pamje nga deti , (30 m mbi Kampin e puntoreve Vlore) , prane plazhit Kristal , Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, 200 metra larg ne vije ajrore nga deti, me certifikate pronesie. shiten dhe garazhe. — 790 euro/m2.

Address

Address: Rruga Dhimitër Konomi, Vlorë, Albania
  • Country: Albania
  • Province / State: Vlore
Open on Google Maps
  • Property ID 13
  • Price euro 790
  • Property Type Apartament
  • Property status Shitje
  • Rooms 1
  • Bathrooms 1
  • Size 30 m2
  • Label Rekomandojme

Get Directions

Nearby Places

Contact

Roland Sharra

Property Agent
Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
0692558798
Other Properties