Apartament 2+1

14

Property ID

87 m2

Size

2

Bedrooms

1

Bathroom

Description

2+1 me pamje nga deti, me permasa nga 80- 100 m2 , vetem 200 m nga plazhi Kristal , 30 m mbi Kampin e punetoreve,Pallat 5 katesh ndertim cilesor me termoizolim, dopioxham, grila, ka dhe garazh ne shitje. cmimi 790 euro/m2.

Address

Address: Rruga Dhimitër Konomi, Vlorë, Albania
 • Country: Albania
 • Province / State: Vlore
Open on Google Maps
 • Property ID 14
 • Price 790 / euro
 • Property Type Apartament
 • Property status Shitje
 • Rooms 1
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Year Built 2016
 • Size 87 m2

Get Directions

Nearby Places

Contact

Roland Sharra

Property Agent
Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
0692558798
Other Properties