Apartament me verand panoramike

200.000
Shitje

Kl1

Property ID

162 m2

Size

3

Bedrooms

2

Bathrooms

Description

Apartament luksoz..pamje nga deti…lungomare..kati i siperm, verand gate 45 m2 e mbuluar me strukture druri, prane plazhit te Molit uji i ftohte..me Certifikate pronesie 144 m2..+ ambjentet e perbashketa…162 m2 gjithesej. SUPER punime te brendeshme dhe mobilim …Shitet…200.000 €..(cmimi diskutohet)

Address

Address: Vlorë, Albania
 • Country: Albania
Open on Google Maps
 • Property ID Kl1
 • Price 200.000
 • Property Type Apartament
 • Property status Shitje
 • Rooms 1
 • Bedrooms 3
 • Bathrooms 2
 • Year Built 2014
 • Size 162 m2
 • Label Rekomandojme

Get Directions

Nearby Places

Contact

Roland Sharra

Property Agent
Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
0692558798
Other Properties