Dyqan ne shetitore

600 / euro/muaj
Qera

21

Property ID

61 m2

Size

1

Bathroom

Description

Zona me frekuentimin me te larte ne vije te pare prane Lungomares, prane Flamengos, dhe shume lokaleve e restoranteve te suksesshem te Uji i Ftohte, fasad xhami,  siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades, ambjent i pershtatshem per biznese, 60 m2 me qera.

Address

Address: lungomare vlore
 • Country: Albania
 • Province / State: Vlore
 • City / Town: Vlore
 • Postal code / ZIP: 1001
Open on Google Maps
 • Property ID 21
 • Price 600 / euro/muaj
 • Property Type Dyqan
 • Property status Qera
 • Rooms 1
 • Bathrooms 1
 • Size 61 m2
 • Label Rekomandojme

Get Directions

Nearby Places

Contact

Roland Sharra

Property Agent
Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
0692558798
Other Properties