Hotel 200 m nga deti

1.200.000 / I NEGOCIUESHEM
Shitje

1774

Property ID

Description

Hoteli shitet i kompletuar , funksional, restorant,pixeri, verand, 15 dhoma pamje nga deti…te gjitha te kompletuara. Trualli dhe ndertesa me Certifikate hipoteke..Trualli 1050 m2 ndertesa 3 kate e gjysem plus parkimin.. 30 makina.. Shitet per rrethana familjare.. Cmimi 1.200.000 euro i diskutueshem..Me qera leshohet per afat 3 vjet e larte per 3500 euro/muaj…i diskutueshem. Ambjenti perfekt per mbremje verore muzike dhe vallezim me pamje fantastike….te VLORES dhe plazhit…

Address

Address: Rruga Petro Marko, Vlorë, Albania
  • Country: Albania
  • Province / State: Vlore
Open on Google Maps
  • Property ID 1774
  • Price 1.200.000 / I NEGOCIUESHEM
  • Property Type Hotel
  • Property status Shitje
  • Label Rekomandojme

Get Directions

Nearby Places

Contact

Roland Sharra

Property Agent
Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
0692558798
Other Properties