Roland Sharra

Manaxher 18 properties
Address: Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve
Phone: 0692558798

Company: Ante.al
Office Address: Prane hotel Dinasty..rruga Kosovareve

Contact

Jurist..Avokat..15 vjet eksperience me pronat.

My properties(18)

Apartament me verand panoramike

Shitje

Apartament luksoz..pamje nga deti…lungomare..kati i siperm, verand gate 45 m2 e mbuluar me strukture druri, prane plazhit te Molit uji i ftohte..me Certifikate pronesie 144 m2..+ ambjentet e perbashketa…162 m2 gjithesej. SUPER punime te brendeshme dhe mobilim …Shitet…200.000 €..(cmimi diskutohet)

162 m2
3
2
Apartament

Shitje

Apartament 3+1 te liqeni..verande e madhe..certifikate pronesie 112 m2..zone e preferuar..

112 m2
3
2
Hotel 200 m nga deti

Shitje

Hotel 200 m nga deti

1.200.000 / I NEGOCIUESHEM

Hoteli shitet i kompletuar , funksional, restorant,pixeri, verand, 15 dhoma pamje nga deti…te gjitha te kompletuara. Trualli dhe ndertesa me Certifikate hipoteke..Trualli 1050 m2 ndertesa 3 kate e gjysem plus parkimin.. 30 makina.. Shitet per rrethana familjare.. Cmimi 1.200.000 euro i diskutueshem..Me qera leshohet per afat 3 vjet e larte per 3500 euro/muaj…i diskutueshem. Ambjenti […]

Dyqan 120m2 lungomare

Qera

Dyqan 120m2 lungomare

1.000 / euro/muaj

Nje ndertim me cilesi perfekte, 30 m nga plazhi i ri Vlore, zone e shetitores,  me pamje piktoreske. Zone me dyqane e restorante cilesore. fasade xhami gati 10 m, siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades. Zona e preferuar per cdo biznes elegant. 1000 euro ne muaj.

100 m2
1
Dyqan ne shetitore

Qera

Dyqan ne shetitore

600 / euro/muaj

Zona me frekuentimin me te larte ne vije te pare prane Lungomares, prane Flamengos, dhe shume lokaleve e restoranteve te suksesshem te Uji i Ftohte, fasad xhami,  siperfaqe e shfrytezueshme perpara fasades, ambjent i pershtatshem per biznese, 60 m2 me qera.

61 m2
1

Other Agents

No item found